fbpx

Карпатська джерельна

Карпатська мінеральна вода — вода з самого серця Карпат, де розташовані унікальні джерела, багаті Са. Природний Са дозволяє відчувати себе завжди молодим і допомагає організму працювати на всі 100%, сприяє припливу енергії та життєвих сил.

Вода Карпат проходить крізь кілька пластів гірських порід, що виконують роль природного фільтру, і потрапляє в зону підземних вод. Вона захищена від будь-яких негативних впливів сучасної цивілізації. На глибині, вода природнім чином збагачується мінералами з гірських порід, завдяки чому водичка має високий вміст кальцію.

Мінеральна вода “Карпатська Джерельна” видобувається на глибині 90м безпосередньо з природного джерела без будь-якого контакту з людиною, проходить фільтрацію тільки від механічних домішок і зберігає всі корисні природні мікроелементи. Унікальність такої води полягає у високому вмісті кальцію при ідеально збалансованому вмісті інших матеріалів. “Карпатська Джерельна” допомагає підтримувати високий рівень життєвих сил та відмінне самопочуття!