fbpx

Користь морозива

Морозиво – улюблені ласощі багатьох маленьких та дорослих ласунів. Хтось любить звичайний пломбір, інші віддають перевагу ескімо, а треті частуються фруктовим льодом.

Багато любителів і шанувальники вважають морозиво корисним і їдять його із задоволенням. Інші – називають його шкідливим для здоров’я через високу калорійність і вміст цукру, але утриматися від спокуси можуть мне всі. Як і всі продукти, морозиво одночасно корисне та шкідливе для нашого організму. У якісному, виготовленому з дотриманням усіх норм виробництва, морозиві міститься багато цінних речовин: мінеральні солі, ферменти, більше 20 різних вітамінів, амінокислоти, жирні кислоти, залізо, магній, фосфор, калій. Купувати якісне морозиво рекомендують навіть лікарі, стверджуючи, що це прекрасний засіб загартувати горло. Під час вживання смачного продукту в організмі збільшується вміст серотоніну – гормону щастя. Морозиво сприятливо впливає на пам’ять, покращує настрій. Морозиво вважається джерелом кальцію. Не кожну дитину змусиш випити стакан молока, а ось морозиво дітвора з’їсть із великим задоволенням, тим самим поповнить свій раціон необхідними організму молочними продуктами.

У всіх продуктах на молочній основі міститься молочний жир, корисний для очей та шкіри А, В, D, Е та Р, білки, вуглеводи, мінеральні речовини: фосфор для кісток та росту, магній, калій, натрій та залізо. Для морозива характерна висока харчова поживність, а організм здорової дитини, прекрасно засвоюючи цей корисний продукт, швидко поповнить свій енергетичний запас. До того ж морозиво не лише зміцнює кісткову тканину, знижує кров’яний тиск, підвищує імунітет та активізує мозкову діяльність. В молоці, з якого роблять морозиво, міститься Л-триптофан, який заспокоює нервову систему та допомагає подолати напруження і навіть безсоння.

Морозиво корисне і при схильності до ангін. При гострому запаленні горла, після видалення мигдалин, при стоматиті та інших запальних процесах ротової порожнини. Коли прийом будь-якої їжі неможливий або болісний, лікарі зазвичай рекомендують хворим морозиво. Холодне та м’яке, воно не подразнює горло та ротову порожнину.

Морозиво — це продукт глибокої заморозки. За таких критично низьких температур не виживають жодні бактерії. Більше того. Перед тим, як його заморозити, суміш, з якої роблять морозиво, варять (пастеризують) при температурі 80–90 °С.

Основним складовим морозива має бути високоякісне молоко, яке принесе користь, зарядить організм енергією і підніме настрій. Дотримуючись простих правил, ви будете отримувати від цього морозного смаколика тільки користь і, звичайно, насолоду!