fbpx

КОРИСТЬ ТА ШКОДА ВІД ВЕРШКОВОГО МАСЛА

Чи чули ви подібні твердження: вершкове масло жирне, містить багато холестерину, а тому дуже шкідливе? Насправді ж, будь-який продукт може погано вплинути на організм, якщо вживати його неправильно й у надмірній кількості. Їсти вершкове масло можна хоч щодня, але в міру: воно не лише не принесе вам шкоди, а й збагатить організм корисними елементами!

Не зважаючи на велику кількість калорій, масло містить багато корисних речовин і вітамінів. Та допомагає організму залишатися здоровим.

Вершкове масло містить вітаміни А, В, С, D, Е, які дуже важливі для здоров’я і краси волосся та шкіри.
Вітамін A відповідає за зір та сприяє покращенню стану слизової шлунка, C — корисний для судин, D — регулює роботу нервової системи, а Е — запобігає «старінню» клітин. Крім того, в комплексі ці вітаміни позитивно впливають на шкіру, нігті, волосся, що особливо важливо для жінок.
Також масло прискорює одужання під час застуди та поліпшує розумову діяльність.

А що з холестерином? Зазначимо важливу деталь: хоч ця речовина сама виробляється в нашому організмі, але важливо отримувати невелику її кількість і ззовні. Бо холестерин необхідний для нормальної роботи клітин та формування гормонів.

Вершкове масло дає додаткову енергію і тепло, як і будь-який тваринний жир, що надходить в організм з їжею. Щоб не нашкодити фігурі, кількість вершкового масла на добу не повинна перевищувати 30 г.

У молочному жирі міститься багато триптофану – амінокислоти, яка сприяє виробленню серотоніну. Тому вершкове масло можна сміливо назвати однією зі складових гарного настрою. Серотонін ж зменшує тягу до солодкого і покращує сон.

Молочні жири допомагають клітинам мозку оновлюватися, прискорюють розумові процеси і підвищують увагу. Особливо важливим вершкове масло є в раціоні школярів та тих людей, чия праця пов’язана з активною розумовою діяльністю.

Отож, думки про шкоду вершкового масла — невиправдані. Масло корисне, але, звичайно, якщо ним не зловживати.