fbpx

Міфи про напівфабрикати

МІФ 1: Якщо ви їсте напівфабрикати — в будинку погана господиня.

Напівфабрикати мають два безумовних переваги: дозволяють економити час і приготувати стільки порцій, скільки потрібно в конкретний момент часу на певну кількість людей, які не марнуючи продукти і гроші.

МІФ 2: У напівфабрикати додають консерванти.

Міф про шкоду напівфабрикатів з’явився в результаті порівняння їх з консервантами. Так, ці дві групи продуктів можна довго зберігати, але на цьому їх подібність закінчується. Якщо в консерванти тривале зберігання забезпечується за рахунок хімічних речовин або сполук, які в дійсності можуть бути небезпечними, то в напівфабрикатах це тільки заморожування. Технологія заморозки Smart Cool, при якій температура всередині продукту досягає за лічені хвилини -38С –це найкращий спосіб зберегти всі продукти свіжими і якісними без всяких консервантів.

МІФ 3: Насправді в м’ясні напівфабрикати замість м’яса кладуть сою.

Це залишилася ще з колишніх часів, коли був масовий дефіцит деяких продуктів, в зв’язку з цим їх замінювали іншими інгредієнтами. Сьогодні немає ніяких проблем з постачанням м’яса. У сучасних умовах конкуренція на ринку продуктів і товарів настільки серйозна, що ніяка економія на сировину не врятує компанію, якщо споживачі дізнаються, що вона їх обманює. Така фірма просто зникне. Якщо хтось і виготовляє напівфабрикати з сої, то лише для переконаних вегетаріанців. І ще одне: про вміст сої в продукті обов’язково попереджають на упаковці.

МІФ 4: Від напівфабрикатів товстіють.

А насправді товстіють від надлишку калорій. Які, в принципі, можна набрати з чого завгодно: макаронних виробів, картоплі, солодощів, здоби.

МІФ 5: При виготовленні напівфабрикатів використовуються продукти поганої якості або взагалі намішано різного.

Тут, велику роль відіграє «совість »виробника. Крім того, вся продукція відомих брендів, проходить жорсткий контроль на якість. Державні служби також проводять перевірку продукції і фіксують її відповідність з діючими стандартами і вимогами.