fbpx

Перетерті ягоди — смачно та корисно!

Здорове харчування неможливо уявити без порції соковитих ягід. Та їхній сезон так швидко закінчується, а вітаміни ж потрібні нашому організму щодня.

Піклуючись про здоров’я та гарний настрій своїх споживачів, компанія «Рудь» створює неймовірно смачні й корисні заготовки — заморожені ягоди, перетерті з цукром, ТМ «Шеф-кухар»!

З ними смакувати улюбленими плодами ще зручніше і приємніше. Просто відкрийте контейнер, відчуйте солодкий аромат, занурте ложку і неспішно насолоджуйтеся натуральним продуктом, який із великою любов’ю приготували для вас фахівці!

Перетерті ягоди — джерело вітамінів та профілактика від будь-яких вірусів та хвороб!

Для перетертих ягід використовуються лише найстигліші та найсоковитіші екологічно чисті ягоди та фрукти, які не піддаються  термічній обробці, аби зберегти всю користь і насичений смак плодів.

Щоб насолоджуватися смаком свіжих плодів, вони перетираються із цукром до приємної консистенції. Жодних барвників, ароматизаторів та штучних консервантів не додається! Лише цукор — природний консервант, що допомагає зберегти ягоди свіжими та наповненими вітамінами.

Завдяки особливому шоковому заморожуванню в плодах залишається максимальна кількість вітамінів та корисних мікроелементів.