fbpx

Смузі — смачно та корисно

Мода на здорове харчування набирає обертів. Смузі Frenzy — це натуральний продукт із фруктів, ягід та зелені, які  перетерли до стану пюре й заморозили. Без жодних консервантів, барвників, підсилювачів смаку та — що важливо для здорової їжі — цукру. У смузі Frenzy — виключно природна користь, яку повністю зберегли  завдяки шоковому заморожуванню. Це сучасна технологія дуже швидкого охолодження продукту до максимально низької температури. Завдяки таким умовам плоди не втрачають вітаміни, які у них містяться. А їх там — безліч. Адже для виробництва смузі  використовують врожай із фруктів та ягід у період їхнього найкращого дозрівання. У таких корисних речовин найбільше.

Смузі Frenzy за лічені хвилини і при мінімумі зусиль перетворюється на популярний здоровий сніданок чи передобідній перекус.

У такий спосіб ми не просто підтримуємо тих, хто прагне харчуватися здорово, а дбаємо про їхній найбільш цінний ресурс сьогодні — час. Адже з Frenzy не потрібно самостійно робити заготовки, мити й різати фрукти та збивати їх у блендері, який потім нелегко відмити від залишків. Години, які могли б бути на це витрачені, тепер можна приділити іншим важливим і приємним справам.

Зручні й корисні заморожені смузі Frenzy дають змогу встигати більше, але при цьому абсолютно не жертвувати смачним, а головне, здоровим харчуванням!