fbpx

Про нас

              ПРО НАС

Інтернет-магазин «Lider Holod» займається доставкою заморожених продуктів до дому у м. Вінниця та передмісті (с. Агрономічне, с. Пирогова, с. Сабарів, с. Лука – Мелешківська, с. Майдан – Чапельський, с. Вінницькі Хутори, с. Стрижавка, с. Зарванці, с. Якушинці, с. Березина).

Ми створили цей магазин, щоб наші товари потрапляли до Вас зразу зі складів зберігання, де дотримано всіх потрібних температурних режимів. Це є головним правилом для заморожених продуктів, адже перепади температур можуть погано вплинути на якість товарів.

Також, ми турбуємося про Вас і бережем Ваш час! Вже не потрібно стояти в нескінченних чергах магазинів, нести до дому важкі пакунки – з нами покупки стали швидкими та зручними!

              Чому обирають нас?

              ЯКІСТЬ

Ми працюємо з кращими виробниками заморожених продуктів України. Всі товари сертифіковані. Кожен виробник відповідає за якість продуктів, які виготовляє.

Серед нашого асортименту Ви знайдете:

    • Морозиво: Рудь, Ласунка, Белая Бяроза, GelAmo.
    • Напівфабрикати: Левада, 5 хвилин, Сита Хата, Рудь, Vici.
    • Заморожені овочі та ягоди: Рудь, Шеф-Кухар, Vici, Bonduelle.
    • Хлібобулочні вироби: Рудь, Хлібпром.
    • Риба, морепродукти та пресерви: Санта Бремор, Veladis, Vici, Шаланда, Камчадал.

 

             ВИГОДА

У нас вигідно здійснювати покупки! Ціни, на наші продукти, рекомендовані виробниками. А, також, у нас можна завжди знайти багато вигідних пропозицій: цінові акції, акційні ціни на велику кількість товарів, подарункові акції, знижки та вигідні пропозиції.

            ШВИДКІСТЬ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Ми доставимо Ваше замовлення у зручний для Вас час. Всі замовлення, здійснені до 12:00 будуть доставлені в день замовлення. Перед доставкою, до Вас обов’язково зателефонує наш менеджер, щоб погодити час доставки.

Дні доставки: понеділок – четвер.

Доставка товарів здійснюється на спеціалізованому транспорті та з дотриманням всіх температурних режимів, що забезпечує якість товарі.

Оплатити замовлення Ви можете будь-яким, зручним для Вас, способом.

 

 

Приємних покупок у нашому магазині!!!!