fbpx

Наші виробники

Виробники морозива

Вже більше 10 років компанія «Рудь» (Житомирський маслозавод) є визнаним лідером ринку морозива. В Україні. Використання  нових технологій та підходів до роботи, міцні  партнерські зв’язки, вірність традиціям дозволяє  завжди бути на крок попереду, щоб задовольнити споживачів. Морозиво №1 — це не лише рекламний слоган, а й мета існування компанії!

https://rud.ua/

ТМ “Ласунка” — провідний виробник морозива в Україні з 1997 року. Компанія завжди дотримується встановлених стандартів якості та ретельно слідкує за тим, щоб готова продукція була не тільки смачною, але й повністю безпечною.  Саме тому можна не сумніватись, що будь-яке морозиво ТМ “Ласунка”  – натуральний продукт, створений із найкращих компонентів. Ласунка — дарує щастя!

https://lasunka.com/

Торгова марка “Белая Бяроза” – це морозиво, виготовлено за відродженими рецептурами 20-го століття. Весь асортимент морозива складається виключно з пломбіру, який, як відомо, виготовляється у відповідності з суворими вимогами ДСТУ, а саме ДСТУ 4733:2007.

https://bbyaroza.by/

TM “Gel Amo”– це м’яке натуральне морозиво та вишукані десерти з морозива з різноманітною палітрою смаків, які виготовляються на виробництві ТМ “Ласунка” італійськими технологами з використанням італійських компонентів.

http://gelamo.lasunka.com/

Виробники напівфабрикатів

ТМ “Левада” – це перший бренд продуктів швидкого приготування, якість і смакові характеристики яких змінюють уявлення про заморожені напівфабрикати. У своїх продуктах компанія  використовує лише якісну сировину. Лідерство ТМ “Левада” засноване на підтримці світових стандартів якості, ультрасучасних технологіях і бездоганній репутації.

https://levada.ua/

Компанія “ЕЛІКА”  впродовж вісімнадцяти років випускає різноманітні класичні та інноваційні продукти – заморожені напівфабрикати, незмінним залишається тільки одне – висока якість напівфабрикатів і доступні ціни. В асортименті компанії виділяється немало різновидів м’ясних напівфабрикатів, якими “Еліка” по праву пишається.

http://www.elika.com.ua/

ТМ “ОСА” – напівфабрикати ручної та машинної роботи, які виготовляються з натуральної сировини вітчизняного походження з дотриманням найвищих, національних та міжнародних стандартів якості та безпеки для харчових продуктів. Заморожені напівфабрикати ТМ “ОСА” – це страви з витонченим смаком до вашого столу.

https://osa.ua/

ТМ “Сита Хата” – різноманітні якісні заморожені напівфабрикати на будь-який смак: вареники, пельмені, хінкалі, равіолі, котлети, млинці, бендерики, голубці, нагетси та пиріжки.

ТМ “Хуторок” від ТМ “Рудь” – це натуральні українські напівфабрикати, виготовлені з дотриманням європейських  стандартів і використанням сучасних технологій. На всіх етапах виробництва кість продуктів ретельно перевіряють та контролюють. Виготовляється продукція «Хуторок» за допомогою технології шокової заморозки.

https://rud.ua/brands/

Виробники риби та морепродуктів

TM VICI  – провідний європейський бренд по виготовленню крабових паличок та іншої продукції з сурімі, а також риби та морепродуктів. Це  один із найбільших виробників в Європі крабових паличок, які постачають в 57 країн світу.

http://www.viciunaigroup.eu/

ТМ Санта Бремор —  білоруський виробник крабових паличок, риби та морепродуктів. “Санта Бремор” використовує кращі рецептури і технологічні інновації, а також суворо контролює якість на всіх етапах виробництва. Високі  стандарти виробництва  створюють відмінну якість та бездоганний смак продукції.

https://www.santabremor.com/

ТМ “Veladis” від Компанії Klion Group, найбільший український імпортер риби і морепродуктів, була заснована 7 грудня 2005 року в Запоріжжі, де розташований її центральний офіс, виробничий комплекс і один з логістичних центрів. Основним напрямком діяльності Компанії Klion Group є імпорт, виробництво і продаж риби та морепродуктів. З перших днів заснування пріоритетами стали – продаж продукції високої якості, орієнтованість на споживачів і розвиток підприємства в національному масштабі! Асортимент даної торгової марки включає: ікру пробійну та делікатесну в соусах; пресерви з добірного оселедця у вигляді філе та шматочків філе, а також з інших видів риби; пресерви з морепродуктів в олії або розсолі; ніжні креветочні та ікорні пасти; заморожену рибу та морепродукти найвищої якості з усіх куточків світу; рибний фарш з лосося та хека, виготовлений за спеціальними рецептами.

https://veladis.ua/ та  https://kliongroup.com/uk/

Виробники заморожених овочів та ягід

ТМ “Шеф Кухар” від ТМ “Рудь” – це якісні заморожені овочі та готові суміші для приготування салатів, супів та гарнірів. А також заморожені ягоди для десертів, компотів та свіжої випічки.

https://rud.ua/horeca/

ТОВ “Ярофрут” займається заготівлею, переробкою і продажем заморожених ягід, овочів, фруктових  та овочевих сумішей. Вся продукція є екологічно чистою і відповідає всім Європейським стандартам якості.

http://yarofruit.com.ua/

Виробники картоплі фрі

ТМ “Рудь” – широкий асортимент картоплі фрі різної нарізки за доступними цінами. ТМ “Рудь” – висока і стабільна якість продуктів, яка досягається завдяки сучасному виробничому комплексу: унікальне для України європейське обладнання і сучасні технології, сучасна система управління якістю (компанія має власну сировинну базу, а якість сировини, що надходить, відповідність її стандартам перевіряє особливо ретельно).

 https://rud.ua/horeca/

Голандська компанія Lamb Weston – одна із найкрупніших світових виробників замороженої картоплі фрі. Компанія використовує контрольне обладнання  для досягнення відповідності міжнародним стандартам  якості та стандартів виробництва, визнані Глобальною ініціативою по безпеці харчових продуктів.

https://www.lambweston.com/

Компанія “FARM FRITES” займається  вирощуванням, селекціонуванням, переробкою та упаковкою  картоплі фрі. Тому є світовим експертом в даній галузі.  Основна мета компанії — це якісна картопля фрі та задоволений  клієнт.

https://www.farmfrites.com/

Виробники хлібобулочних виробів

“Коцерн Хлібпром” – одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє до 200 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів. В структуру Компанії входить 5 переробних підприємств, що розташовані у Львівській та Вінницькій областях.

https://hlibprom.com.ua/

ТМ “Рудь” пропонує якісну хлібобулочну продукцію: міні-вироби до хлібного кошика, булочки для страв швидкого приготування та солодку випічку.

https://rud.ua/horeca/

VALESTO – це виробник найтоншого витяжного тіста Філло, яке обожнюють в усьому світі. Крім того це ще виробник найсмачнішої випічки — ролліні та Балканських пирогів, яким немає аналогів в Україні.

http://valesto.org/